Tel: +90(212) 670 0061 |

Ebatlama

Özgür Orman, olarakebatlama tesisimizde dünyanın önde gelen HOLZMA ebatlama makinesi, BRANTPVC bantlama makinesi, WEEKE CNC Makinası ile projeleriniz doğrultusunda kesilip bantlanacak sunta, sunta lam, mdf, mdflam plakalarınızı ebatlayarak kenar bantlamasını yapıyoruz.

Gerek PVC kenar bandı, gerek ABS kenar bandı, gerekse melamin kenar bandı olsun, ihtiyacınıza uygun ebatlarda kestiğimiz plakalarınızın kenar bantlamasını yapıyoruz.

Özgür Orman, orman sektörünün ülkemizdeki hızlı yükselişi ile son tüketicinin artan mobilya ihtiyacı modüler mobilya imalatını da önemli ölçüde hızlandırmış ve arttırmıştır. Yükselişe geçen bu mobilya imalatı, panel ebatlanması ve kenar bantlanması gibi yüksek hacimli proje işlerinin fason imalatçılar tarafından yapılmasını bir gereklilik haline getirmiştir. 

Bugün dünyanın en iyi panel ebatlama makinesi üreticilerinden HOLZMA marka ebatlama makinemiz ve kenar bantlama makinelari arasında kalitesi ile bilinen BRANT kenar bantlama makinemiz ile tesisimizde ebatlama ve pvc bantlama projelerinizde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Özellikle, yıllardır distribütörlüğünü üstlendiğimiz EGGER firmasının ülkemizdeki iştirakı olan Roma Plastik firmasının ürettiği melamin kenar bantları, PVC kenar bantları ve ABS kenar bantlarını kullandığımız tesisimizde piyasada tercih edilen her ebatta kenar bandı ile kusursuz kalitede panel bantlama hizmeti veriyoruz.

Proje bazında toplu olarak yapılmasını istediğiniz her türlü mobilya imalatında fason bantlama tesisimizle irtibata geçebilirsiniz. 

Ebatlama Tesisimizden Görüntüler:


View the embedded image gallery online at:
http://ozgurorman.com/hizmetlerimiz/ebatlama#sigFreeId1b8918fd5a

Biz Kimiz?

Firmamız 1980 yılında İstanbul da, mobilya imalatında kullanılacak ara ürünlerin satışını yapmak üzere şahıs firması olarak kurulmuştur.

Yasal Bilgiler

Sitemizde yer alan resimler, grafikler ve yazılı materyallerin telif hakları "Özgür Orman Ürünleri"ne aittir.
Aksi kullanımlarda & yazılı izinsiz kullanımlarda; yasal yükümlülük tamamen ilgili ihlalci tarafından kabul edilmiş sayılır.

İletişim

Osb Keresteciler Sitesi,
       22. Blok No: 9 - 11, Başakşehir/Istanbul

 Tel: +90(212) 670 0061

 Fax: +90(212) 670 3216

 info@ozgurorman.com