Tel: +90(212) 670 0061 |

Kurumsal

Firmamız 1980 yılında İstanbul da, mobilya imalatında kullanılacak ara ürünlerin satışını yapmak üzere şahıs firması olarak kurulmuştur. Daha sonra 1992 yılında şahıs firmasından limited şirketine dönüştürülmüştür.

Firmamız 2000’li yıllarda şirket merkezini ve depolarını İkitelli O.S.B. Keresteciler Sitesine taşımış ve burada daha da büyüyerek ve daha güçlü bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir.

Ayrıca Silivri’de hazır membran kapak üretim tesisi kurmuş, mobilya malzemeleri satışı yapmak üzere de şube açmıştır. Burada yaklaşık yıllık 80.000 m² kapak üretmekte olup genel toplamda yıllık 50.000.000 TL ciro yaparak ülke ekonomisine ve istihdama ciddi ölçüde katkı sunmaktadır.

Firmamız İkitelli merkez, fabrika ve Silivri şubesi olmak üzere 10.000 m²’lik kapalı alanda faaliyet göstermekte olup çalışan sayısı 65 kişidir.

Firmamızın araç filosu 2 adet tır, 4 adet kamyon, 4 adet kamyonet, 10 adet binek oto ve 4 adet forkliften oluşmaktadır.

Firmamız ürün satışlarının yanında Matsan Mobilya başta olmak üzere çeşitli firmalarla çözüm ortaklıkları kurarak Özgür Orman Ürünleri garantörlüğünde birçok projeye de imza atmıştır ve atmaktadır.

Vizyonumuz :

Özgür Orman Ürünleri olarak, mobilya sektöründe öncü olmanın sorumluluğunun bilinci ile müşterilerimize hep en güzelini sunmanın gayreti içindeyiz.

Bugün tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevkleri düşünülerek alandan tasarruf eden çok amaçlı fonksiyonel mobilyaları beğenilerinize sunulmaktadır. Dünya’da bu sektördeki yenilikleri çok yakından takip etmekte ve araştırmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Özgür Orman Ürünleri sadece satış öncesinde değil satış sonrasında da müşterisinin her zaman yanında yer almayı görev bilinci edinmiş bir firmadır.

Mobilya alanında deneyimli üretim kadromuz sayesinde her türlü ahşap projeleriniz imalata dönüştürerek beğeninize sunmaktayız. Mobilya dışında dekorasyon alanında da yaptığımız çalışmalar ve ortaya çıkan sonuçlar haklı gururumuzun simgesi olmuştur. Bu doğrultuda hazırlamış olduğumuz imalat projelerinde, kurumsal kimlik çalışmaları, teknik detay çözümleri, kullanım koşulları ve gereksinimleri gibi sorulara cevap verirken estetiğin yanında sağlamlığı da ön planda tutarak siz müşterilerimize en doğru sonuçları sunmaktayız.

Kuruluş tarihimizden bu yana, yurt içinde verdiğimiz hizmet kalitesini, yurt dışında da sürdürerek her geçen gün pazar payımızı arttırmaktayız. Firma olarak, yurt dışı faaliyetlerimizi gündemdeki fuarları takip ederek sürdürmekteyiz.  

Üretimde kullandığımız hammadde ve makine parkuru ile Avrupa standartlarında çevreye duyarlı ürünler üretmekte ve kalitemizden ödün vermeden büyümekteyiz.

Ekip çalışmasının öneminin bilincinde olarak, siz müşterilerimizi de ekibimizin bir parçası olarak kabul ediyoruz ve projeyi aşama aşama, birlikte en iyiye ulaştırmaktayız.

Firmamız ISO9001:2000 Kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

Biz Kimiz?

Firmamız 1980 yılında İstanbul da, mobilya imalatında kullanılacak ara ürünlerin satışını yapmak üzere şahıs firması olarak kurulmuştur.

Yasal Bilgiler

Sitemizde yer alan resimler, grafikler ve yazılı materyallerin telif hakları "Özgür Orman Ürünleri"ne aittir.
Aksi kullanımlarda & yazılı izinsiz kullanımlarda; yasal yükümlülük tamamen ilgili ihlalci tarafından kabul edilmiş sayılır.

İletişim

Osb Keresteciler Sitesi,
       22. Blok No: 9 - 11, Başakşehir/Istanbul

 Tel: +90(212) 670 0061

 Fax: +90(212) 670 3216

 info@ozgurorman.com